facebook
ПродукцияЗакрыть
Горизонтальні ліктьові маркізи Verona
Ціна : Від 14989 грн.
Викликати замірника
Опис

Горизонтальні ліктьові маркізи Verona - це відмінне рішення для облаштування надійного і сучасного захисту від сонця. Дана конструкція має низку переваг, у порівнянні з аналогічними системами, відрізняючись своєю незмінною ефективністю та надійністю. Зокрема можна виділити функцію енергозбереження у літню пору року, маркізи виконують функцію відбивача сонячного випромінювання, забезпечуючи тим самим повноцінний захист приміщення від перегріву та негативного впливу ультрафіолетових променів. Крім того, використання даного обладнання дозволяє значно скоротити вимушені витрати на кондиціювання, полегшивши завдання підтримки оптимального температурного режиму в приміщенні. Також можна виділити такі фактори, заради яких варто вирішити купити горизонтальні ліктьові маркізи Verona:

  • Затемнення. Його головна функція у тому, щоб створювати м'яке затемнення, захищаючи паралельно від сонячних променів.
  • Створення додаткового простору. Не секрет, що саме маркізи виступають у ролі досить важливої ​​частини сучасного ландшафтного дизайну, а також використовуються для формування правильного екстер'єру будинку. З його допомогою вдається створювати спеціальні зони, призначені для відпочинку та комфортного проведення часу.
  • Оформлення фасадної частини будівлі. За рахунок маркізів вдається додати кілька індивідуальних деталей, що підкреслюють унікальність будівлі та її власника.

Безумовно, це далеко не повний перелік можливостей, що відкриваються при практичному використанні маркізів. Детальніше про них розповість консультант гарячої лінії.

Відкрита базова ліктьова маркіза Verona 

З конструктивного погляду, цей маркіз від київської компанії «Зона комфорту» є базовою конструкцією, яка примітна своєю функціональністю. Також не можна обминути надійність подібних моделей, що досягається використанням спеціальних ланцюгових з'єднань. Додатково зазначимо, що передбачені розробниками універсальні кронштейни дозволяють встановити маркізи практично на будь-які вертикальні та горизонтальні поверхні, що досить зручно.

Зразки італійської тканини PAPA Tempotest

Розглянутий різновид тканин розробляється в умовах безпосередньої співпраці з компанією-партнером DuPONT Teflon. Зазначимо, що поверхня тканини обробляється за допомогою наночастинок, що утворюють молекулярний бар'єр, покликаний захистити кожне окреме волокно, забезпечивши тим самим надійний захист від негативного впливу ультрафіолетових променів. додатково вона дозволяє тканини успішно переносити тривалі контакти з вологим середовищем.

Що стосується сучасної системи самоочищення Hi-Clean, то її головне завдання полягає у фактичному запобіганні забрудненню маркізу. Особливо вона актуальна за умов пильного міста. при цьому даний матеріал стійкий до виникнення різноманітних грибків, цвілі і так далі. Додатково зазначимо, що матеріал, що використовується в нашій продукції, пройшов перевірку на відповідність з рядом міжнародних стандартів якості, що було підтверджено відповідними сертифікатами.