facebook
ПродукцияЗакрыть

Зовнішній сонцезахист купити в Києві

Зовнішній сонцезахист покликаний не тільки для захисту від сонячних кращого простору в приміщенні, він також служить важливим елементом дизайну зовні, підкреслюючи унікальність вашого приміщення, більшою мірою, це стосується вітрин магазинів або ресторанів, але теж красиво виглядає і у своїх будинках, підкреслюючи гарний смак власника.

Що таке зовнішнє сонцезахист?

Зовнішня сонцезахисна система в основному встановлюється на зовнішній фасад або ставиться на відведене місце. Зовнішній захист від сонця не допускає попадання променів сонця на ваші тераси, майданчики, приміщення, вікна, а також захищає від опадів. Сьогодні можна вибрати той захист, який Вам обов'язково припаде до смаку. До зовнішнього сонцезахисту відносяться такі пристрої: маркізи. рефлексолі, рафштори, перголи, парасольки, терасні системи, ковші та черепашки. Все це можна купити в нашому магазині вже готове або замовити ці індивідуальні вироби. Якщо ви точно знаєте розміри, то можна зупинитися на вже готових рішеннях, інакше рекомендуємо підійти відповідально і для початку зв'язатися з нами для консультації, після чого ми вже разом ухвалимо найкраще рішення для вас.

Кілька слів варто сказати про управління або вірніше сказати складання та розгортання зовнішнього слонцезахисту. На ринку представлено 2 типи, це: ручне (редуктор) та автоматичне (пульт або клавіша).

Кому і куди потрібен зовнішній сонцезахист:

 • На тераси;
 • У магазини;
 • ресторани;
 • В будинку;
 • у квартири;
 • У зимові сади.

Переваги зовнішнього сонцезахисту

 • найкраще захищає від сонця та опадів;
 • важливий елемент дизайну приміщення і як наслідок підвищення привабливості приміщення;
 • підвищує комфортні умови в приміщенні або на відкритому просторі;
 • можна нанести брендові знаки, що пивіст довіру та пошану в очах клієнтів.

Види зовнішнього сонцезахисту

Залежно від цілей і типу приміщення виділяють наступні види зовнішнього слонцезахисту:

 1. Маркізи – затінюють простір зовні та всередині, не обмежують доступ повітря, не закривають вигляд із вікна.
 2. рефлексолі – зовнішні рулонні штори, крім сонця та опадів також захищають від вітру, підходять на альтанки, веранди, криті терасові споруди, вікна, двері.
 3. рафштори – зовнішні горизонтальні жалюзі, що покращують клімат усередині приміщення;
 4. перголи – архітектурні споруди, що захищають від сонця дощу, снігу, граду і т.д., мають підвищену вітростійкість, можуть використовуватися цілий рік;
 5. парасольки - найпростіша сонцезахисна конструкція, але така ж надійна, вписуються в будь-який дизайн екстер'єру;
 6. Терасні системи - служать у вигляді альтанки або навісу до фасаду приватного будинку, відмінно підходять до комерційних майданчиків.
 7. ковші, черепашки - різновид маркіз, встановлюються в основному над віконними та дверними отворами. В основному застосовується в комерційних приміщеннях, на них зазвичай наносять фотодрук (логотип, назву або різноманітні візерунки).

Ціни на зовнішній сонцезахист у Києві

Оригінальні види зовнішнього сонцезахисту забезпечать Вам прохолоду та наповнять тіньком приміщення. Сховатись від спеки ви можете, купуючи зовнішній сонцезахист у нашому інтернет магазині за оптимальними цінами.