facebook
ПродукцияЗакрыть
Касетний маркіз Milan
Ціна : Від 29979 грн.
Викликати замірника
Опис

Касетний маркіз Milan цілком заслужено вважається найкращою пропозицією виходячи із співвідношення ціни та якості. В основі даної касетної конструкції лежить тканинне полотно, яке забезпечує захист від сонячних променів. При цьому в основі конструктивного виконання лежать складні механізми, такі як ціпкові лікті. Вони виготовляються на основі високоякісних металів, здатних витримувати будь-які дії навколишнього середовища, зберігаючи свою функціональність. Найчастіше, розглядаема  модель маркізів встановлюється на фасадній частині будівель, в яких відсутній виносний дах.

Купити касетний маркіз Milan

Маркіз касетний Milan є одним з найбільш популярних різновидів подібних конструкцій, так як з його допомогою дійсно вдається створити ефективний захист від сонячних променів. при цьому він відрізняється опрацьованим зовнішнім виглядом, завдяки чому стає елегантним доповненням до вже виробленої стилістики будь-якої будівлі чи споруди. Додатково відзначимо, що існує кілька причин купити касетний маркіз Milan:

  • Практичність. Маркізи цієї моделі дійсно примітні простотою у повсякденному використанні, адже для керування ними передбачено спеціальний механізм. Крім того, вони можуть захистити не тільки від сонячних променів, але також від різного роду опадів, створюючи безпечну і комфортну зону.
  • Надійність. Як показує практика, дані конструкції здатні виконувати свої функції протягом багатьох років. Головне – це точно дотримуватися правил експлуатації.
  • Універсальність. Встановлювати маркізи можна на фасади будь-яких будівель та споруд, що досить зручно.

Безперечно, це далеко не повний перелік переваг, які Ви зможете отримати, використовуючи це обладнання. Більш детально з цією інформацією можна ознайомитись, зв'язавшись із оператором гарячої лінії проекту.

Переваги тканини Para Tempotest

Саме її можна назвати однією з головних цінностей розсувних систем, які виготовляє компанія «Зона комфорту». Пов'язано це з тим, що дійсно надійні маркізи повинні обов'язково виготовлятися з високоякісної тканини, здатної витримувати постійні перепади температурного режиму, контакт з вологим середовищем тощо. При цьому тканина повинна пропускати повітря, щоб забезпечувати достатній комфорт людям, які знаходяться під захисною системою. Тканина Para Tempotest – це саме той варіант, який повністю задовольняє ці вимоги. Цього вдалося досягти за рахунок спеціального покриття Dupont-Teflon. також тканина відрізняється стійкістю до появи грибка та цвілі. За це відповідає технологія Hi-Clean.