facebook
ПродукцияЗакрыть
Маркіз із падаючим ліктем Cicilia
Ціна : Від 5979 грн.
Викликати замірника
Опис

Маркіз з падаючим ліктем Cicilia – це одне з найкращих рішень для облаштування надійного та якісного захисту від сонячних променів та ультрафіолету на сучасному ринку. Дані системи стануть відмінним доповненням до фасаду будь-якої будівлі або споруди, в якій не передбачений виносний дах відповідних розмірів. Що стосується безпосереднього функціоналу маркізних систем, то в першу чергу вони виступають бар'єром ві перегріву приміщення, підтримуючи всередині нього оптимальний температурний режим. При цьому варто зазначити, що моделі не призначаються для захисту від таких зовнішніх впливів, як опади, вітер і так далі.

Що стосується маркізу Cicilia Plus, то головна відмінність від базової моделі полягає в наявності додаткового захисту тканин від опадів. Завдяки цьому подібні маркізи можуть використовуватися не тільки в літню, а й зимову пору року.

Купити маркізи з падаючим ліктем Cicilia

Зазначимо, що маркізи роблять значний внесок в екстер'єр окремо взятого будинку, а також можуть стати важливою частиною ландшафтного дизайну. при цьому установка цієї системи дозволить створити досить велику зону відпочинку, яка може використовуватися різними способами. При цьому на поверхню маркіза може наноситися різний фотодрук, що дозволяє кожному бажаючому підкреслити таким чином свою унікальність та індивідуальність.

Абсолютно всі моделі від компанії «Зона комфорту» виготовляються на основі високоякісних матеріалів, таких як алюміній та сталь. Крім того, кожен гвинтик і найдрібніша деталь виготовляється в заводських умовах з дотриманням усіх міжнародних вимог. Усі елементи створюються нашими зарубіжними партнерами. Хорошим прикладом послужить тканини Para Tempotest (Італія), Ultrascreen (Автралія) та Serge Ferrari (Франція). Всі вони мають наступний набір переваг:

  • Високий рівень захисту. Крізь неї не проникають сонячні промені та небезпечний для здоров'я ультрафіолет.
  • Тефлонове покриття. Завдяки такому рішенню вдається забезпечити достатній захист від перегріву, попередивши перепади температур окремо взятому приміщенні.
  • Здатністю пропускати повітря. Це дуже важливий нюанс, що значно впливає на загальний комфорт при знаходженні під маркізом.
  • Стійкістю до вигоряння. Тканина зберігає свій початковий зовнішній вигляд та колір навіть після кількох років постійного використання.

Додатково зазначимо, що всі маркізи виготовляються на основі індивідуальних розмірів замовника. Такий підхід дозволяє пропонувати найуніверсальніший модельний ряд, що задовольняє потреби кожного клієнта.