facebook
ПродукцияЗакрыть
Маркіз касетний преміум Roma
Ціна : Від 27849 грн.
Викликати замірника
Опис

Маркіз касетний преміум Roma – це справжне втілення надійності та практичності. У цій маркізній системі закритого типу використовується особливий різновид тканини. Що ж стосується конструктивного виконання, то в даній моделі передбачаються ціпкові лікті, що відрізняються своєю надійністю та довговічністю. Крім того, за їх рахунок вдалося зробити конструкцію компактнішою, значно полегшивши процес монтажу. Відзначимо, що касетні маркізи, крім свого функціонального призначення, мають великий вплив на візуальне оформлення фасадної частини будівлі, завдяки чому стають дуже важливим елементом будь-якої зони відпочинку. При цьому існує можливість використовувати тканини різних кольорів, що відповідають вже виробленій стилістиці оточення.

Купити касетні маркізи Roma преміум

Більшість комплектуючих для цієї захисної системи від компанії «Зона комфорту» виробляється нашими європейськими партнерами на потужностях, розташованих у Італії. Завдяки цьому можна з упевненістю говорити, що всі вони створюються у повній відповідності з міжнародними стандартами якості. Крім того, за рахунок цього вдається досягти довговічності та надійності для всієї конструкції. Загалом можна виділити такі переваги маркізної системи Roma:

  • Естетичний вигляд. Такий маркіз стане відмінним доповненням до будь-якої будівлі, споруди, зони відпочинку тощо.
  • Захист від кліматичних факторів. Конструкція справді здатна стримувати не лише сонячні промені, а й опади, а саме дощ та сніг.
  • Якісні матеріали. Кожен елемент маркіза виготовляється із ретельно підібраного матеріалу. Наприклад, можна виділити металевий каркас, захисну тканинну тканину і так далі.
  • Довговічність. Ліктьовий механізм розрахований більш ніж на 40 000 циклів відкриття та закриття.

Більш детально про переваги розглянутої системи можна дізнатися вже за її безпосереднього використання, або ж отримавши консультацію від операторів нашої гарячої лінії.

Декілька слів про тканину Para Tempotest

Саме вона багато в чому і дозволяє зробити цей маркіз таким ефективним. Ця тканина не тільки має стійкість до вигоряння, але також здатна зупиняти більшість сонячних променів та ультрафіолетове випромінювання. При цьому вона чудово пропускає через себе повітря, створюючи відповідний мікроклімат в зоні комфорту. Ще одним нюансом можна назвати тефлонове покриття, що перешкоджає перегріву та перепаду температурного жиму загалом. Ну і звичайно, не можна забувати про універсальність тканини і конструкції в цілому, адже вона здатна витримувати впливи різноманітних кліматичних явищ, будь то вітер, атмосферні опади і так далі.