facebook
ПродукцияЗакрыть
Маркіз відкритий із посиленим сталевим профілем Corcica
Ціна : Від 16969 грн.
Викликати замірника
Опис

Маркіз відкритий з несущим алюмінієвим профілем Corsica є досить практичною конструкцією, яка може бути використана як у приватних будинках, так і різноманітних ресторанах, відкритих майданчиках і так далі. при цьому дана система відрізняється від інших своєю разючою практичністю та простотою у використанні. При цьому продукція від компанії «Зона комфорту» виробляється із застосуванням магістральних посилених профілів, які значно підсилюють всю конструкцію загалом. Відзначимо, що ширина маркізів, що розглядаються, може досягати позначки в 10 метрів.

Купити відкритий маркіз із посиленим сталевим профілем Corsica

Висока якість продукції нашої компанії обумовлюється декількома факторами. Насамперед, це стосується використання найвдаліших конструктивних рішень, що встигли зарекомендувати себе практично з найкращого боку. Також не можна забувати про надійні і довговічні матеріали, здатні витримувати тривалий вплив сонячних променів, вологого середовища і так далі. Ну і звичайно, варто окремо виділити деталі, що виготовляються нашими партнерами з Європи. Зокрема, до системи маркізу Corsica входять такі елементи зарубіжного виробництва:

  • Ланцюжний механізм. Як показує практика – це найнадійніша частина маркизної системи. Її основна відмінність від найпоширенішого тросового з'єднання полягає у стійкості до фізичних ушкоджень. Зазначимо, що металевий ціпок здатний продовжити період експлуатації маркіза на кілька років, тоді як трос стає непридатним надмірно швидко.
  • Кронштейни маркіза. Вони знаходяться на несущому екструдованому профілі і цим забезпечують надійність і довговічність виробу. При цьому алюмінієві сполучні елементи можна спокійно назвати, найкращим варіантом у порівнянні з кронштейнами з чорного металу або пластику.
  • Алюмінієвий каркас від SELT (Польща) та GS (Іспанія). Вибір такого матеріалу не можна назвати випадковим, адже саме алюміній примітний стійкістю до різних корозійних процесів, що неминуче розвиваються в умовах постійного контакту з навколишнім середовищем.
  • Підшипникові конструкції. За їх рахунок забезпечується повноцінна рухливість усієї конструкції, що звичайно впливае на практичність при повсякденному використанні маркіза.
  • Декоративні кришки та заглушки. Ці дрібні деталі не тільки оберігають з'єднання від пошкоджень та зношування, але й впливають на зовнішній вигляд моделі.

Крім цього, фарбування всіх деталей проводиться за спеціалізованою системою IGP-Clean, яка заслужено вважається найбільш ефективною. В сукупності все це дозволяє створювати надійні та довговічні маркізи, які виконуватимуть свої функції протягом багатьох років.